Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

AntyRyzyko - z nami kupujesz bezpiecznie !!

(Rzeszów, Rzeszów, )
AntyRyzyko - z nami kupujesz bezpiecznie !! AntyRyzyko - z nami kupujesz bezpiecznie !!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma AntyRyzyko zajmuje się doradztwem oraz pośrednictwem przy zakupie używanego sprzętu elektronicznego takiego jak: telefony komórkowe, smartfony, netbooki, notebooki, tablety, palmptopy, konsole, komputery, sprzęt peryferyjny itp., sprzedawanego nierzadko po okazyjnych cenach przez osoby prywatne.
Zakup używanego sprzętu bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem trafienia na wybrakowany towar, bez gwarancji i możliwości zwrotu. Nasza firma gwarantuje, że kupiony za naszym pośrednictwem sprzęt elektroniczny będzie spełniał Państwa oczekiwania pod względem finansowym, jakościowym jak i użytkowym. Na sprawdzone przez nas produkty udzielamy pisemnej gwarancji na okres miesiąca czasu, aby dać możliwość upewnienia się, że jest w pełni sprawny i zgodny z Państwa potrzebami.

Nasza usługa obejmuje:

1. Znalezienie odpowiedniego ogłoszenia dopasowanego do Państwa wymagań.
2. Kontakt ze sprzedającym w celu sprawdzenia:

&#8226; czy urządzenie nie ma wad ukrytych,
&#8226; czy nie było naprawiane,
&#8226; czy jego stan jest zadowalający co świadczy, że posłuży przez dłuższy okres czasu,
&#8226; podjęcie negocjacji w celu uzyskania jeszcze przystępniejszej ceny.

Po pozytywnym zaopiniowaniu sprzętu firma AntyRyzyko wystawi pisemną gwarancję którą wraz z urządzeniem na Państwa życzenie możemy dostarczyć do miejsca zamieszkania, lub będzie do odbioru w siedzibie firmy, która znajduje się w Rzeszowie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową &#8211; www.antyryzyko.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl