zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Doradztwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Agent Ubepieczeniowy

(Tychy, Katowice, Czeladź, Będzin, Sosnowiec., Tychy, )

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w następujących miejscowościach i ich okolicach : Katowice; Tychy; Będzin; Czeladź; Sosnowiec;

Zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż produktów finansowych
kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym, identyfikacja jego potrzeb
posprzedażowa obsługa klientów
systematyczne raportowanie wyników pracy
budowanie pozytywnego wizerunku firmy
praca terenowa i stacjonarna

Oczekiwania:
umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania relacji z klientem
zaangażowanie i motywacja do pracy
wysoka kultura osobista
niekaralność
wykształcenie min. średnie , preferowane wyższe
wysoka komunikatywność
otwartość na nowe wyzwania
pozytywne nastawienie
nastawienie na realizację planów sprzedażowych
inicjatywa, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań
samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
doskonałą atmosferę w pracy
pakiet profesjonalnych szkoleń
wynagrodzenie zależne od wyników
atrakcyjny system nagród
możliwość rozwoju osobistego
elastyczne godziny pracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb
dużą samodzielność w działaniu oraz w razie potrzeby wsparcie

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Bartosz Wójtowicz
512-854-309