Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Detektywistyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Wywiad gospodarczy, usługi detektywistyczne

(Cała Polska, Warszawa, )
Wywiad gospodarczy, usługi detektywistyczne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Filia szwedzkiej firmy DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o. z oddziałem przy ul. Żurawiej 32/34 (przy ul. Marszałkowskiej 92) w Warszawie świadcząca usługi detektywistyczne, ochrony osobistej, prawnicze oraz szkolenia dla osób prywatnych oraz firm w Polsce, pragnie zaoferować Państwu usługi związane z wykrywaniem, neutralizowaniem skutków i eliminowaniem przestępstw gospodarczych w firmach.

Firmy handlowe, produkcyjne - z każdej branży, sklepy, hurtownie, itp. cały czas narażone są na kradzieże, oszustwa oraz manipulacje. W pierwszej kolejności firmie zagrażają zatrudnieni a w drugiej kolejności celowo organizowanie nieprawidłowe dostawy lub pozorowane zaginięcia towaru podczas transportu.

Szerokie usługi detektywistyczno - prawne firmy DLS, dopasowane do firmowej działalności, prowadzą do ustalenia i wykrycia różnego rodzaju nadużyć gospodarczych, powodujących straty w firmie.

DLS dzięki dokładnemu sprawdzaniu uczciwości i wiarygodności zatrudnionych pracowników lub partnerów biznesowych, oferuje firmie wygraną oraz elastyczne funkcjonowanie. Dość często tzw. REKINY nadużyć gospodarczych namawiają i wykorzystują zatrudnionych do dokonywania przestępstw ubezpieczeniowych, przeciwko firmie oraz manipulacji.

Specjalizacja DLS polegająca na wykrywaniu, poszukiwaniu i odzyskiwaniu różnego rodzaju firmowego mienia oraz zapobieganiu oszustwom lub kradzieży, zwiększa w każdej firmie od 30 do 50% dochodów obrotowych w skali rocznej. Przeciwko nieuczciwym pracownikom piszemy pozwy o odszkodowanie do Sądu. Nasza działalność powoduje uzdrowienie pozostałych zatrudnionych, którzy albo są namawiani albo sami próbują iść nieuczciwą drogą, niezgodną z interesami pracodawcy. Rozwiązania prawne problemów pomiędzy zatrudnionymi a właścicielami firm są najlepszym lekarstwem, hamującym nieuczciwość i powodującym dopasowanie się zatrudnionych do wymogów pracodawcy, a nie myśleniu o kradzieży czy oszustwach.

Około 99% umów o zatrudnienie jest źle napisanych i to też jest przyczyną nieszanowania przez zatrudnionych wymogów stawianych przez pracodawcę. DLS jest ekspertem w pisaniu umów o zatrudnienie, dopasowanych do każdego stanowiska, czyli funkcji i obowiązków wykonywanych podczas pracy.

Policja nie jest w stanie powstrzymać przestępstw i nadużyć gospodarczych, jeśli pracodawcy nie są przygotowani do wewnętrznej i obiektywnej kontroli funkcjonowania całej firmy. Fakt, że zatrudnieni nie mają struktury osobowej i firmowej, jest przyczyną wzrostu korupcji, manipulacji księgowych, kradzieży towarów, patentów, przechwycania pracowników, technologii produkcji, itd. To jest główną przyczyną braku dochodów w firmach i w społeczeństwie. Należy stosować doktrynę DLS: JAKA PRACA TAKA PŁACA.

Prawidłowe funkcjonowanie każdej firmy opiera się w pierwszej kolejności na uczciwości, odpowiedzialności i samodyscyplinie zatrudnionych, a w drugiej kolejności na strukturowaniu pracowników, wyrabianiu w nich honoru, zdrowej świadomości, troski o swoje miejsce pracy oraz firmę.

Zapraszamy do korzystania z usług i szkoleń DLS, gdzie samodzielnie opracowujemy kontrolę w firmach i sposób funkcjonowania zatrudnionych podczas wykonywanej pracy, a także piszemy umowy o zatrudnienie, dopasowane do obowiązków i odpowiedzialności prawnej.

DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o., Oddzial w Polsce
ul. Zurawia 32/34
00-515 Warszawa
tel.: (22) 299 74 40
kom.: 881 711 604
www.facebook.com/dls.detektywi.prawo.ochroniarze

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Luty, 2016  10:29Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl