Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Detektywistyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Usługi Detektywistyczne

(Warszawa , Warszawa, )
Usługi Detektywistyczne Usługi Detektywistyczne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy licencjonowaną agencją, która działa na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 06.07.2001 roku oraz na zezwoleniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Na swoim wyposażeniu posiadamy nowoczesny sprzęt i środki techniczne do realizacji powierzonych zadań. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych detektywów do pracy dochodzeniowo- śledczej oraz specjalistów zajmujących się prawem karnym , prawem cywilnym i ochroną biznesu. Zadaniem Firmy jest profesjonalnie wykonywanie zleceń, zapewniające zleceniodawcy komfort i pełną dyskrecję. Prowadzimy nietypowe, nieszablonowe sprawy oraz błyskawicznie staramy się podejmować czynności, ponieważ pierwsze godziny są najważniejsze w ustaleniu przyczyn zaistniałego zdarzenia.

Naszym priorytetem jest rzetelność wykonywania swojej pracy i lojalność. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju oraz poza nim. Przekazujemy oraz odnotowujemy tylko sprawdzone informacje, które na bieżąco dokumentujemy, aby były odniesieniem do stanu faktycznego.

Proszę pamiętać, że rozmowa wstępna jest niezobowiązująca i nieodpłatna. Macie Państwo czas do przemyślenia i zadecydowania czy chcecie korzystać z naszych usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu:

* sprawy rozwodowe,
* obserwacja osób,
* poszukiwanie osób,
* poszukiwanie mienia,
* ustalenia adresowe,
* ustalenia majątkowe,
* sprawy spadkowe,
* sprawy karne,
* wywiad środowiskowy,
* wykrywanie podsłuchów,
* informatyka śledcza,
* śledztwa gospodarcze,
* nieuczciwa konkurencja,
* wywiad gospodarczy.
http://www.falcondetektywi.pl »

573-150-646 Telefon czynny całodobowo !

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Kwiecien, 2016  09:56Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl