Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Detektywistyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Usługi Detektywistyczne

(Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, )
Usługi Detektywistyczne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wywiad gospodarczy
Wywiad gospodarczy to zdobywanie informacji i danych na temat przedsiębiorstw i państw. Wywiad gospodarczy sprowadza się do w uzyskiwania lub potwierdzaniu informacji odnoszących się do sytuacji prawnej i finansowej wybranych przedsiębiorstw na zamówienie innych firm
Ekspertyza kryminalistyczna
Ekspertyza kryminalistyczna, badanie specjalistyczne przeprowadzone zazwyczaj na zlecenie organu śledczego lub sądowego.
Windykacja wierzytelności
Windykacja to dochodzenie własności za pomocą metod określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Rozróżniamy dwa rodzaje windykacji polubowną i windykację sądową.
Zabezpieczanie się przed działaniami nieuczciwych pracowników
Prowadzenie własnej firmy związane jest z wieloma niebezpieczeństwami natury przestępczej. Nie tylko konkurencja, czy też osoby trzecie mogą zaszkodzić właścicielowi, ale nawet jego pracownicy.
Śledztwa
Niewyjaśnione przypadki zdarzeń są podstawą do wszczęcia odpowiedniego postępowania, które fachowo nazywane powinno być śledztwem. Śledztwo jest podstawową formą prowadzenia postępowania przygotowawczego...
Ocena wiarygodności osób
Zawiązywanie kontaktów biznesowych z innymi osobami zawsze niesie za sobą pewne ryzyko, ponieważ zwykle nie znamy osób, z którymi prowadzimy interesy.
Odzyskiwanie danych
Postępująca informatyzacja wprowadziła ogromną rewolucję w dziedzinie archiwizacji danych. Dziś papierowe archiwa są reliktem przeszłości, ponieważ komputery przejęły w dużej mierze ich rolę.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 04 Grudzien, 2010  17:15Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl