Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Detektywistyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

UsŁudi Dla Potrzeb Wszystkich

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Filia szwedzkiej firmy DLS-detektiver, livvakter, juridik, Oddział w Polsce , z adresem ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa, oferuje n/ usługi dla osób prywatnych i firm w Polsce, które są związane z n/w sprawami :
1-Wykrywaniem - zdrad, niewierności, ukrytych długów, dzieci, żon, mężów, powiązań konkubinatu, kochanek/kochanków, ukrytych nałogów hazardowych, narkotycznych, zaburzeń hormonalnych t.z.n. powiązania seksualnych przeżyć, prostytucji, udziału w filmach pornograficznych, itd.
2-Przygotowujemy strony do - rozwodów, separacji, podziału majątku, zmian okolicznościowych, ekonomicznych powikłań, umowy o intercyzę, sprawdzeniem wybranego partnera/ki przeszłości, itd.
3-Dokonuje sprawdzeń i kontroli przed - podpisywaniem umów handlowych, wykonawczych, dostawczych, exportowych, importowych, zabezpieczeń płatności i wypłacalności, zabezpieczeń umów jakościowych i terminowych, pilotujemy dostawy do miejsca docelowego, itd.
4-Dokonujemy - różnego rodzaju dochodzenia, jak również sprawdzanie i szukanie błędów w : śledztwach, wyrokach sądowych, intercyzach, przedślubnych kontroli ukrytych chorób dziedzicznych, problemów nałogowych, zadłużeń ekonomicznych, nieuregulowanych spraw i zobowiązań osobistych, dokonujemy też odzyskania płatności za pracę lub wysłane towary w Polsce i Skandynawi, spisujemy umowy wykonawcze oraz umowy współpracy, współżycia, itd.
5-Piszemy pozwy o odszkodowania i w Polsce i w Skandynawii, jak również wykonujemy przygotowania do spraw rozwodowych, separacji, podziału majątku, spraw prawnych i żądaniami i uzasadniem, piszemy odwołania od wszystkich decyzji, sądowych, administracyjnych, piszemy nowoczesne umowy małżeńskie i kokubinatu, jak również umowy odszkodowawcze przeciwko stroną składającą i zrywającą przysięgi małżeńskie, itd.
6-Zabezpieczamy i dokonujemy porozumień oraz ugody w sprawach konfliktowych, zagrożeniowych, ekonomicznych żądań, przemocy w małżeństwie, konkubinatu lub innych normalych powiązań, itd.
7-Prowadzimy n/w specialne szkolenia dla strukturowania nowoczesnego życia i funkcjonowania osób prywatnych i firm w nowoczesnym rozwoju społeczeństwa. (Jesteśmy jako jedyni w Europie i pozostałym świecie w n/w szkoleniach ).
A-Odpowiedzialność KOBIET za nową Generację ludzi
B-Jak mówić - Jak przyjąć - Jak przyznać się do PRAWDY.
C-Jak sprawdzić przeszłość wybranego Partnera..
D-Miłość czy tylko Zaburzenia Hormonalne .
E-Konflikty rodzinne i przyczyny niewierności.
F-Konflikty firmowe między pracownikami oraz zatrudnionych brak odpowiedzialności za pracę i dochody firmowe.
8-Dokonujemy też doradztwa w sprawach indiwidualych, które powodują hamowanie życia i dochodów według własnych oczekiwań.
Obercnie w/w działalności prowadzimy w Szwecji, które są używane przez grupę tzw. Ludzi zamożnych/bogatych i gruppę ludzi o średnich dochodach. Każde społeczeństwo na całym świeci dzieli się na trzy grupy: PIERWSZA grupa to grupa ludzi bogatych, DRUGA grupa to grupa ludzi o średnich dochodach i TRZECIA grupa to grupa ludzi biednych.
Wiedza i umiejętności w każdym społeczeństwie buduje dobrobyt i bogactwo każdego Państwa.
Zapraszamy do korzytania z naszych USŁUG i szkoleń. Zamawianie czasu na wizytę lub krytykę naszej działalności można dokonać drogą mailową info@dls-detektiver.se lub telefonicznie 731-383 855 . Czytaj więcej na : www.dls-detektiver.se


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl