Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Detektywistyczne
<< Poprzednie ogłoszenie

Biuro Detektywistyczne VERITAS - Detektyw 502 648 001

(Żory/Gliwice/Pszczyna/Mikołów/Rybnik/ Śląsk/ , Gliwice, )
Biuro Detektywistyczne VERITAS - Detektyw 502 648 001


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy usługi detektywistyczne dla osób indywidualnych oraz firm.

Biuro detektywistyczne Veritas działa w oparciu o Zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych RD-21/2013 z dnia 19.03.2013r wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych, oraz na uprawnieniach do wykonywania zawodu Detektywa Licencja nr 0000778 wydana przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Biuro jest założone i prowadzone przez emerytowanego oficera Policji z ponad 20 letnim stażem służby w pionie operacyjnym. Nabyte doświadczenie i wiedza może być przez Państwa wykorzystana do wyjaśnienia nurtującego Was problemu.
Biuro jest gwarantem profesjonalizmu, dyskrecji, zachowania tajemnicy i lojalności w kontaktach z klientem.

Zlecenie realizowane jest w ramach zawartej pisemnej umowy z klientem, po zakończonych czynnościach przekazywane jest końcowe sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych wraz z materiałem dokumentującym stan faktyczny.
Sprawozdanie może służyć w postępowaniu sądowym jako materiał dowodowy a detektyw może być świadkiem w sprawie.

Zlecając usługę licencjonowanemu detektywowi Klient ma pewność że informacje przekazane przez detektywa opierają się na faktach i opisują stan faktyczny, a nie na domysłach Klienta, znajomych lub życzliwych osób.

Rozmowę wstępna jest nie zobowiązująca, nie obliguje do korzystania z usług Biura.

Spotkanie w siedzibie Biura, lub w miejscu wyznaczonym przez Klienta.

Klient decyduje o podjęciu czynności w jego sprawie.

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl