zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Weterynaria / Rolnictwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Zakupu Słomy

(Lidzbark, Toruń, )

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SZS/01/15

Miejsce pracy: Lidzbark, woj. warmińsko-mazurskie

Główne obowiązki:

&#8226; Pozyskiwanie nowych źródeł dostaw słomy na województw warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego (w promieniu ok. 40km od miejscowości Lidzbark);
&#8226; Aktualizacja bazy dostawców słomy;
&#8226; Utrzymywanie kontaktów handlowych z rolnikami, negocjowanie warunków skupu;
&#8226; Logistyka surowca słomowego: planowanie zwożenia surowca z pola, prasowanie, magazynowanie;
&#8226; Koordynacja procesu dostarczenia surowca do hali na bale;
&#8226; Przygotowanie surowca do produkcji;
&#8226; Kontrola stanów magazynowych słomy, ewidencjonowanie zużycia surowca oraz zapewnienie ciągłości dostaw przy współpracy z kierownikiem zakładu;
&#8226; Obsługa systemu informatycznego kontroli dostaw.

Wymagania:

&#8226; Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie skupu słomy, zbóż lub pasz &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane rolnicze i pokrewne;
&#8226; Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi;
&#8226; Znajomość rynku rolnego oraz budowania i zarządzania bazą dostawców;
&#8226; Zdolność dobrej organizacji pracy własnej, analizowania i planowania;
&#8226; Umiejętności negocjacyjne oraz w obszarze prowadzenia rozmów handlowych;
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie;
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy;
&#8226; Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód służbowy, komputer, telefon;
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze mobilnym.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SZS/01/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl