zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Weterynaria / Rolnictwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Koordynator SprzedaŻy

(Kujawsko-pomorskie, Włocławek, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW!
NA STANOWISKO REGIONALNEGO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

- kierowanie zespołem sprzedaży
- obsługa spotkań, targów, sympozjów
- utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
- monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

- wyższe wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
- staż pracy min. 2 lata
- doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowców
- znajomość żywienia bydła, problemów zdrowotnych
- znajomość jęz. angielskiego
- doskonałe umiejętności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
- kreatywność w podejściu do wykonywanych obowiązków
- prawo jazy kategorii B

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany (a) nasza propozycją prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem oraz kopię dyplomu.

e-mail: biuro@jfarm.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.