zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Weterynaria / Rolnictwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik na Farmie &#8211; Irlandia Północna (Sprajowanie)

(Irlandia Północna, Warszawa, )

Nasz klient to stabilne, duże gospodarstwo rolno-ogrodnicze , zlokalizowane w Irlandii Północnej. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu poszukuje wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Pracownik na Farmie &#8211; Irlandia Północna
(Sprajowanie)
Nr ref. PFIP-2010

WYMAGANE KWALIFIKACJE / DOŚWIADCZENIE

Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym , produkcja rolna, zbieranie plonów &#8230;. najchętniej poświadczone dokumentami ( Referencje)
Doświadczenie zagraniczne
Wykształcenie średnie lub zawodowe,
Osoba pracowita, godna zaufania,
Osoba z doświadczeniem w pracy z zespołem,
Osoba o wysokiej kulturze osobistej,
Dyspozycyjna do pracy za granicą.
Prawo jazdy na traktor

OBOWIĄZKI
Praca w zespole pracującym na farmie.

OFERUJEMY

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie na długi okres czasu,
Pracę w profesjonalnym środowisku.

Prosimy o przesyłanie droga elektroniczną CV w j. angielskim na adres: a.komar@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50

Na CV proszę dopisać numer referencyjny : PFIP- 2010 oraz klauzule:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."