zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Weterynaria / Rolnictwo

Kierownik Produkcji

(Szamotuły, Szamotuły, )

Dla naszego klienta, producenta pasz i koncentratów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły

Obowiązki:

- zarządzanie grupą 10 osób (operatorzy, magazynierzy, pracownicy produkcyjni),
- koordynacja zadań z zakresu technologii produkcji pasz,
- koordynacja i nadzór nad gospodarką magazynową Wytwórni,
- opracowywanie i wdrażanie nowych projektów w celu usprawnienia działalności Wytwórni,
- współpraca z pozostałymi Wytwórniami w ramach grupy w celu zapewnienia optymalizacji produkcji.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkującej pasze dla zwierząt na stanowisku kierownik zmiany, technolog, kierownik produkcji lub asystent kierownika produkcji,
- wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: rolnicze lub mechaniczne,
- mile widziane studia podyplomowe z zakresu produkcji pasz,
- znajomość zagadnień dotyczących norm jakości i technologii produkcji pasz, HACCP, GMP,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dobra znajomość oprogramowania MS Office.

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- praca w miłej atmosferze,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- 2-zmianowy system pracy.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  10:00

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl