zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Weterynaria / Rolnictwo
<< Poprzednie ogłoszenie

Dojarz krów

(Francja, Kraków, )

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub zagranicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiego gospodarstwa, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

DOJARZ KRÓW
Miejsce pracy: Francja-Lotaryngia
Nr ref.: FAR/FR/12/12

Wymagania
&#8226; Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy fizycznej w rolnictwie,
&#8226; doświadczenie w pracy na farmie (dojenie krów mechaniczne, ręczne),
&#8226; dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny,
&#8226; podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
&#8226; gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
&#8226; wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX),
&#8226; dyspozycyjność do podjęcia pracy we Francji.

Obowiązki
&#8226; Dojenie krów - praca w hali do dojenia - obsługa dojarek automatycznych,
&#8226; opieka nad zwierzętami.

Mile widziane
&#8226; Doświadczenie w pracy na terenie Francji,
&#8226; prawo jazdy kat. B,
&#8226; możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy
&#8226; Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
&#8226; kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie,
&#8226; zdalna opieka konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
&#8226; pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres: anna.liszka@interimax.com z dopiskiem: &#8222;FAR/FR/12/12&#8221;.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 21 Grudzien, 2012  15:27