Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Telesprzedawca/teleankieter/telemarketer

Ca³a Polska, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma IGD obecnie poszukuje dla swojego klienta pracowników niepe³nosprawnych na stanowisko:
TELEMARKETER/TELESPRZEDAWCA/TELEANKIETER
miejsce pracy: PRACA ZDALNA (w domu)

Zadania w zale¿no¶ci od aktualnego zlecenia:
 podtrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w celu okre¶lenia potrzeb (B2B)
 udzielanie klientom informacji o produkcie lub us³udze
 przeprowadzanie ankiet
 umawianie spotkañ
 miêkka windykacja (przypominanie kontrahentom o terminie p³atno¶ci faktur)

Wymagania:
 aktualne orzeczenie o stopniu niepe³nosprawno¶ci
 wyra¼na mowa oraz dobry s³uch
 sprawny komputer oraz kablowe ³±cze internetowe (system u¿ywany do dzwonienia nie dzia³a z Internetem radiowym i mobilnym)
 znajomo¶æ obs³ugi komputera, znajomo¶æ MS Office (Word i Excel w stopniu dobrym)

Oferujemy:
 Zatrudnienie na umowê o pracê (na pocz±tku na okres próbny z mo¿liwo¶ci± przed³u¿enia umowy)
 Wynagrodzenie 1600z³ brutto
 elastyczny system pracy wy³±cznie w dni robocze
 pracodawca zapewnia system do po³±czeñ telefonicznych przez Internet
 szkolenie oraz merytoryczn± opiekê koordynatora
 wsparcie techniczne informatyków
 wsparcie doradców zawodowych oraz mo¿liwo¶æ rozwoju w firmie

Osoby zainteresowane proszone s± o przes³anie CV oraz skan lub zdjêcie orzeczenia o niepe³nosprawno¶ci - aplikacje niepe³ne nie bêd± brane pod uwagê. Zg³oszenia z wpisanym TELEMARKETER/TOP/ 07 w tytule proszê wysy³aæ na adres : rekrutacja@igd.waw.pl/

IGD Sp. Z o.o.
Dzia³ Rekrutacji
Ul. Solec 81B lok 49A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy: 222288013

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych przez IGD Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pó¼n. zm.) Przyjmujê do wiadomo¶ci, ¿e przys³uguje mi prawo wgl±du do tre¶ci moich danych oraz ich poprawiania.&#8220;

Og³oszenie dodane: Czwartek, 11 Lipiec, 2013  12:16

Identyfikator: 468095

Wy¶wietleñ: 8323

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶