Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. Telefonicznej SprzedaŻy

Warszawa, Warszawa,

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami.Obecnie do Naszego zespołu, poszukujemy, osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ SPRZEDAŻY- Warszawa(Mokotów)

Opis stanowiska:
-Telefoniczna sprzedaż produktów do Klientów Biznesowych.
-Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
-Doświadczenia w obsłudze klienta
-Bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki.
-Motywacji, entuzjazmu, energii i zaangażowania w pracę.
-Obsługa pakietu MS Office

Co zyskasz ?
-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę zlecenie.
-Rozwój i podnoszenie kwalifikacji dzięki szkoleniom produktowym oraz sprzedażowym.
-Wynagrodzenie oparte zarówno o podstawę, jak i część zmienną - uzależnioną od uzyskiwanych wyników.
-Interesującą pracę dającą możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
-Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: praca@polskiprad.pl/ wpisując w tytule maila nazwę stanowiska.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Marzec, 2014  11:22

Identyfikator: 501295

Wyświetleń: 1898