Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A241265

Supervisor Planning (Poznañ)

Og³oszenie dodane: Piatek, 29 Pazdziernik, 2010  13:39
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sobota, 29 Pazdziernik, 2011  13:39

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma ERTA dla swojego klienta, miêdzynarodowej firmy transportowej aktywnie dzia³aj±cej na rynku logistycznym, poszukuje pracowników na stanowisko:

SUPERVISOR PLANNING

Miejsce pracy: Poznañ
Data wa¿no¶ci oferty: 14.11.2010r.

Opis stanowiska:

- odpowiedzialno¶æ za jako¶æ wykonywanych us³ug transportowych
- odpowiedzialno¶æ za zespó³ planistów i kierowców
- realizacja drugoplanowych celów
- podnoszenie jako¶ci us³ug
- tworzenie raportów operacyjnych

Wymagania:

- wykszta³cenie kierunkowe
- kilkuletnie do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomo¶æ j. angielskiego i/lub j. niderlandzkiego
- doskona³a znajomo¶æ programów MS Office: Excel, Word, Outlook
- zdolno¶ci interpersonalne

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- sta³± pracê
- mo¿liwo¶æ rozwoju w dynamicznym przedsiêbiorstwie które jest czê¶ci± stabilnej miêdzynarodowej grupy firm

Osoby zainteresowane i spe³niaj±ce wymagania prosimy o przesy³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem KSI-01

38 hits