Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim /bzm

(Poznań, Poznań, )

Dla naszego Klienta - największej na świecie firmy zajmującej się usługami telekomunikacyjnymi, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań
Ref: SDK/K/1

Zadania na stanowisku:
&#8226; Telefoniczna obsługa klientów niemieckojęzycznych &#8211; odbieranie wyłącznie telefonów przychodzących, zapytań mailowych
&#8226; Rozwiązywanie problemów technicznych
&#8226; Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim z innymi pracownikami
&#8226; Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:
&#8226; Biegła znajomość języka niemieckiego &#8211; warunek konieczny
&#8226; Orientacja na klienta
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Znajomość obsługi komputera
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Szansa na zdobycie dużego doświadczenia w zakresie obsługi klienta
&#8226; Rozbudowany pakiet szkoleń produktowych oraz szkoleń w zakresie obsługi klientów
&#8226; Możliwość pracy na &frac12;, &frac34; lub pełen etat
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe oraz system premii za realizację wyznaczonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: zmarzly@cpljobs.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.