Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. kontaktów biznesowych

(Poznań, Poznań, )

Eureka-hr (www.eureka-hr.pl) to działająca od ponad 10 lat na polskim rynku Grupa ekspertów zajmująca się wdrażaniem efektywnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi Konsultingu-HR i Outsourcingu.
Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW BIZNESOWYCH / TELEMARKETER
Nr. Ref. T/2406/2012
Lokalizacja: Poznań/Dąbrowa k. Poznania

Zakres obowiązków:

&#8226;kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami
&#8226;udzielanie szczegółowych informacji na temat oferowanych przez firmę usług
&#8226;umawianie spotkań biznesowych dla Handlowców
&#8226;budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
&#8226;dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

&#8226;wykształcenie minimum średnie
&#8226;mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
&#8226;pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów
&#8226;motywacja do osiągania wyznaczonych celów oraz chęć współpracy w zespole
&#8226;zaangażowanie w wykonywaną pracę
&#8226;samodzielność i kreatywność
&#8226;dobra znajomość Pakietu MS Office
&#8226;dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim

Oferujemy:

&#8226;możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz aktywne wsparcie doświadczonych trenerów
&#8226;zdobycie cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się Firmie
&#8226;możliwość rozwoju pod okiem specjalistów
&#8226;wynagrodzenie, na które składa się stała pensja oraz premia zależna od wyników sprzedażowych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 512 053 309 oraz wysłanie swojej aplikacji (cv + list motywacyjny) wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:

Rekrutacja353@eureka-hr.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"