Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds Sprzedaży - Warszawa

Warszawa, Warszawa,

Firma z branży energetycznej w związku z rozwojem poszukuje, osób na stanowisko:
SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za pozyskiwanie klientów, profesjonalne doradztwo oraz aktywną, telefoniczną sprzedaż usług energetycznych.
Zakres obowiązków:
&#8226; Telefoniczna sprzedaż usług do Klientów Biznesowych (rozmowy wychodzące)
&#8226; Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
&#8226; Budowanie pozytywnych relacji z klientami
&#8226; Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług w ruchu wychodzącym
(kanał B2B)
&#8226; Umiejętności budowania skutecznej argumentacji handlowej
&#8226; Wytrwałości i rzetelności w realizowaniu postawionych zadań
&#8226; Entuzjazmu i zaangażowania
&#8226; Komunikatywności i dobrej dykcji
&#8226; Bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki
&#8226; Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
&#8226; Pracę w przyjaznym i młodym zespole nastawionym na osiąganie celów zawodowych
&#8226; Interesującą i odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju
&#8226; Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych obowiązków
&#8226; Profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy i podnoszące kwalifikacje

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie Cv przez portal.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Wrzesien, 2013  22:33

Identyfikator: 476790

Wyświetleń: 1901