Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Publikacji MURATOR

Warszawa, Warszawa,

MURATOR S.A. niezaprzeczalny lider wśród wydawnictw branżowych, będący częścią grupy medialnej ZPR S.A., do której należy także Grupa Radiowa Time (sieci Radio Eska, Eska Rock, VOX FM oraz Radio Gold), Super Media, IDM-net, Murator EXPO oraz WM Murator Projekt

W związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Prenumeraty na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PUBLIKACJI

Zakres obowiązków :
- Profesjonalna obsługa obecnych i aktywne pozyskiwanie nowych klientów przez telefon
Oczekiwania :
- Minimum średnie wykształcenie
- Umiejętność obsługi komputera
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Systematyczność i zaangażowanie
- Silna motywacja
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
- Mile widziana znajomość oprogramowania Perdix
Oferujemy :
- Rozwój w prężnie działającym zespole
- Pracę w wydawnictwie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Miłą atmosferę
- Wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: dminczuk@murator.com.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Kwiecien, 2014  14:43

Identyfikator: 504135

Wyświetleń: 2878