Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

(Tychy, Tychy, )

Royal Banking to jedna z najszybciej rozwijających się firm finansowych. Tworzą ją ludzie z pasją , którzy nie boją się wyznaczać nowych standardów obsługi klienta. Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego. Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych.

1. Zakres Obowiązków:
- skuteczna realizacja wyznaczonych celów poprzez aktywne pozyskanie nowych klientów
- udział w spotkaniach biznesowych z klientami i negocjowanie warunków współpracy
- stałe i systematyczne budowanie długofalowych relacji z klientami
- kreowanie indywidualnej oferty produktowej zidentyfikowanej z potrzebami klienta
- prowadzenie aktywnych działań związanych ze sprzedażą kredytów dedykowanych klientom biznesowym MSP i klientom indywidualnym.
-kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy
- obsługa po-sprzedażowa klienta wg wyznaczonych standardów
-stały rozwój kompetencji i uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach
2. Wymagania
- umiejętność pozyskania klientów i nawiązywania kontaktów biznesowych
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- otwartość na współpracę w zespole
- umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją
- pozytywne nastawienie i otwartość na zmiany
- wykazywanie inicjatywy i kreatywności w działaniu
3. Oferujemy
- wynagrodzenie oparte na stałej pensji i wysokich prowizjach
- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej instytucji
- wsparcie w budowaniu ścieżki kariery oraz awansu ze strony najlepszych specjalistów na rynku
- przyjazna kultura organizacyjna
- profesjonalny pakiet szkoleń i program wdrożenia
- narzędzia niezbędne do pracy

Wspieramy również mamy chcące wrócić do pracy oraz studentów rozpoczynających swoją przygodę zawodową.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z nr REF. SPK/09/2016 na adres mailowy rekrutacja.t@royalbanking.pl lub kontakt telefoniczny

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl