Polska Darmowe Ogłoszenia

Praca w Call Center. Umawianie spotkań z przedstawicielem firmy

Warszawa, Warszawa,

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ DLA DUŻEJ KORPORACJI

Miejsce: Warszawa Mokotów

Zadania:
- telefoniczne umawianie spotkań z przedstawicielem firmy.

Oczekiwania:
- umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,
- dobra dykcja,
- kreatywność,
- organizacja pracy w warunkach stresowych,
- nastawienie na wynik.

Oferujemy:
- stawkę godzinową + system prowizyjny,
- szkolenia sprzedażowe,
- opiekę menedżera, który podniesie Twoje kwalifikacje,
- współpracę z ekspertami.

*Oferta pracy tymczasowej

W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieszczać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Styczen, 2016  16:27

Identyfikator: 573533

Wyświetleń: 2645