Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca-Doradca Klienta-Bydgoszcz

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )

Kariera Service Agencja Zatrudnienia o numerze 8087 dla jednego ze swoich Klientów, firmy marketingowej, znajdującej się w centrum Bydgoszczy poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Bydgoszcz.

Zadania na stanowisku:
-telefoniczna sprzedaż kompleksowej oferty usług oferowanych przez Firmę;
-kontakt zarówno z Klientami biznesowymi jak i indywidualnymi;
-obsługa sprzętu biurowego;
-budowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
-utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;
-realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania:
-gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
-dobra dykcja;
-dyspozycyjność;
-zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:
-stacjonarną pracę w biurze Firmy w dniach od poniedziałku do piątku od 8 do 16;
-stawkę godzinową od 10 do 14 zł za godzinę;
-możliwość uzyskania premii uznaniowej;
-możliwość uzyskania umowy o pracę po okresie próbnym;
-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Oferta skierowana jest również do osób uczących się i studiujących.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@karieraservice. pl, w temacie proszę podać nazwę stanowiska i miejscowość; lub kontakt telefoniczny 694165664

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2013  15:40

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl