Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie potrzebny Konsultant ds. telesprzedaży

Ostróda, ul Wyspiańskiego 36, Ostróda,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Prężnie działające Call Center w Ostródzie
poszukuje pracowników na stanowisko
Konsultanta Telefonicznego
Zakres obowiązków:
 Sprzedaż produktów energetycznych i telekomunikacyjnych
 Utrzymanie dobrych relacji z klientami
Oferujemy:
 Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową od 7-12 zł/brutto oraz prowizję od 15-16 zł/brutto
 Pracę w godzinach 9-15 i 15-21
 Profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy oraz wzbogacające Twoje umiejętności sprzedażowe
 Miłą atmosferę pracy w ciekawym zespole
Wymagamy:
 Komunikatywności, entuzjazmu i zaangażowania
 Dobrej dykcji i miłego głosu
 Chęci zdobywania nowego doświadczenia
 Podstawowej znajomości obsługi komputera

Zdobywasz nowe kompetencje, doświadczenie i nowe znajomości !

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883)&#8221;.

FIRMA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE OFERTY

Ogłoszenie dodane: Sroda, 06 Marzec, 2013  14:07

Identyfikator: 445602

Wyświetleń: 2558