Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Obsługa Klienta Biznesowego

(Ostrava, Czechy, Wodzisław Śląski, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- udzielanie pierwszego bezpośredniego technicznego wsparcia dla klientów
- odpowiadanie na wszystkie przychodzące pytania od klientów dotyczące technicznych usterek i awarii
- wstępne diagnozowanie zgłaszanych usterek , raportowanie ich kolejnym działom
- ścisła współpraca z personelem technicznym dla szybkiego rozwiązania problemów klienta
- przejmowanie odpowiedzialności za przypisane sprawy dotyczące technicznych problemów
- informowanie klientów i zdawanie relacji z poczynionych przedsięwzięć dotyczących zgłoszonej usterki

Wymagania:

- płynna znajomość jednego z podanych języków ( szwedzki, francuski, hiszpanski, wloski, holenderski) na poziomie zaawansowanym + komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
- doskonałe umiejętności komunikacyjne
- umiejętność rozwiązywania problemów
- podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pełny etat w stabilnej firmie w centrum Ostrawy
- praca w młodym zespole
- przyjemne i nowoczesne środowisko pracy
- 6-8 tygodni szkolenia (sala wykładowa w miejscu pracy)
- świadczenia pracownicze (5 tygodni urlopu, bony żywieniowe, kursy CISCO)

Proszę o odpowiedz z CV w języku angielskim

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Lipiec, 2016  21:49

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl