Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteśmy ludźmi z pasją!
Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego.
Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych dostosowanych
do małych i średnich przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.
W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy 2 osób.

Doradca finansowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie
Numer referencyjny: REF. SK/06/2013
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Aktywną sprzedaż produktów kredytowych i pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej.
Realizowanie celów sprzedażowych
Przygotowanie wniosków wraz ze wstępną oceną finansową klienta

Wymagania:

Nastawienie na sukces
Wysoka Orientacja na wynik
Skuteczność i wytrwałość w działaniu
Umiejętność Organizacji czasu pracy
Komunikatywność
Inicjatywa w pozyskiwaniu klientów
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów bankowych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w sprzedaży
Szeroki program szkoleń
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia do pracy
Praca w dynamicznym zespole
Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
z numerem referencyjnym na mail rekrutacja.bb@royalbanking.pl/

lub kontakt telefoniczny pod nr tel 661314040

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Grudzien, 2013  20:54

Identyfikator: 490781

Wyświetleń: 3400