Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego w dziale Telemarketingu

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego
w dziale Telemarketingu
Miejsce pracy: Poznań

Jako Młodszy Doradca Klienta Biznesowego będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami. Do Twoich codziennych czynności będzie należało doradzanie w zakresie pozycjonowania, negocjowanie, ofertowanie, zawieranie umów.

Zakres obowiązków:

-telefoniczna sprzedaż usługi pozycjonowania stron internetowych,
-negocjacje i utrzymanie obecnych Klientów,
-tworzenie ofert handlowych,
-udział w szkoleniach sprzedażowych organizowanych przez firmę,
-realizacja wyznaczonych planów sprzedaży.

Wymagania:

-min. roczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług (najchętniej reklamowych lub internetowych)
-obsługa komputera i pakietu Office,
-umiejętność pracy w grupie,
-ambicja i chęć rozwoju.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie,
-pakiet socjalny (nauka angielskiego, karty Benefit Multisport, imprezy firmowe)
-umowę zlecenie/umowę o pracę,
-atrakcyjne szkolenia,
-bardzo dobrą atmosferę w pracy.

NIE TRAĆ CZASU I NIE DAJ SIĘ POKONAĆ KONKURENTOM, APLIKUJ JESZCZE DZIŚ!

Twoją kandydaturę wraz z CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."