Polska Darmowe Ogłoszenia

Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży - biuro tv - ciepłe bazy - od zaraz!

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Konsultant telefoniczny
Zadania:
- telefoniczny kontakt obecnym klientem telewizji cyfrowej w celu zaproponowania dodatkowej usługi;

Wymagania:
- komunikatywność;
- odpowiedzialność;
- nastawienie na realizację celu;

Oferujemy:
- 13zł/h brutto + premie
- pracę w przedziale godzinowym 9:00-21:00 &#8211; godziny pracy ustalasz sam/a;
- umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięczny, potem nawiązanie współpracy bezpośrednio z naszym klientem;
- stabilność zatrudnienia;

CV poprzez formularz bądź na rekrutacja@levelwork.pl/ (w temacie konsultant TV usługa)
Prosimy o dopisek klauzuli dot. Wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Rekrutację prowadzi:

AGENCJA HR LEVEL WORK NR LICENCJI 10944

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Styczen, 2017  14:35

Identyfikator: 601755

Wyświetleń: 2562