Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant telefoniczny (call center)

(Elbląg, )

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób niepełnosprawnych rozpoczyna realizację własnego programu &#8220;TELEWORKING DISABLED&#8221; przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych szczególnie poszkodowanych i wykluczonych z możliwości podjęcia pracy stacjonarnej. W związku z realizacją zleceń dla znanych i największych pracodawców w Polsce uruchamiamy rekrutację osób niepełnosprawnych na stanowisko &#8220;KONSULTANT TELEFONICZNY &#8211; CALL CENTER&#8221;. Telepraca polega na pracy wykonywanej z miejsca zamieszkania, najczęściej za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu, telefonu i innych narzędzi komunikacyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania.

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawna w stopniu umiarkowanym lub znacznym, posiadasz komputer z dostępem do internetu, szukasz pracy u poważnego pracodawcy wykonywanej z miejsca zamieszkania, nie obawiasz się wyzwań związanych z kontaktem z ludźmi oraz pracy z komputerem i internetem, JESTEŚ SAMODZIELNY/A, CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SZKOLIĆ - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
Wymagania i oczekiwania wobec kandydatów:
- stopień niepełnosprawności (umiarkowany lub znaczny)
- dyspozycyjność i pełna gotowość do wykonywania pracy w określonych godzinach
- własny komputer i znajomość jego obsługi, pakiet Office lub inne programy
- dostęp do internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętność korzystania z zasobów internetowych
- brak wady wymowy, płynne posługiwanie się językiem polskim, znajomość języków obcych mile widziana
- asertywność, samodzielność, brak barier w kontaktach telefonicznych z ludźmi
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach telefonicznych i online
- wszelkie dodatkowe umiejętności zostaną wzięte pod uwagę pod kątem posiadanych przez nas zleceń
i oczekiwań naszych klientów

Przykładowe Zadania:
- obsługa infolinii (ruch przychodzący)
- działania posprzedażowe, badanie poziomu satysfakcji klienta
- biuro obsługi klienta (BOK)
- umawianie przedstawicieli handlowych na spotkania
- voicemailing
- miękka windykacja
- sprzedaż telefoniczna, oferowanie produktów i usług
- pozyskiwanie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
- inne wg. zapotrzebowania

MIEJSCE PRACY: praca zdalna wykonywana w miejscu zamieszkania przy pomocy komputera, Internetu, telefonu i innych narzędzi komunikacyjnych, specjalistycznego oprogramowania w zależności od stanowiska pracy. Cała Polska

OFERUJEMY: szkolenia, merytoryczną opiekę koordynatora, umowę o pracę, stałe atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki motywacyjne w zależności od osiąganych efektów.

Ważne informacje:
Przyjęcie zgłoszenia osoby aplikującej warunkujemy:
- przesłaniem CV
- listu motywacyjnego
- skanu orzeczenia o niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny)
- wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych
(dołączyć poniższą formułę do zgłoszenia w treści e-maila)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."
Aplikacje niepełne mogą nie zostać wzięte pod uwagę.

Informuje my, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Ilość miejsc pracy ograniczona. Zastrzegamy sobie brak odpowiedzi na nadesłane zgłoszenie bez podania powodu. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z kandydatem w dowolnym lub późniejszym terminie w zależności od posiadanych i napływających zleceń pracy.

KONTAKT:
Informacje i dokumenty prosimy przesyłać na nasz adres e-mail: praca@obpon.pl
Zapraszamy do współpracy

Ogólnopolska baza pracodawców osób niepełnosprawnych

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl