Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. sprzedaży

Żary, Żary,

Agencja Zatrudniania "CRAFTS" dla swojego partnera biznesowego poszukuje:

miejsce pracy: Żary,lubuskie (Zmiana popołudniowa:) | Zielonagóra,lubuskie, Poszukiwani kandydaci z : | Iłowa,lubuskie | Żagań,lubuskie | Lubsko,lubuskie | Jasień,lubuskie | Łęknica,lubuskie itp.
nr. ref: 8246

Wymagania:
- dyspozycyjność i gotowość do pracy,
- znajomości obsługi komputera,
- wykształcenia minimum średniego,
- orientacji na osiąganie rezultatów i motywacji do pracy.

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z klientami,
- profesjonalna obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
- realizacja planów sprzedażowych.

Mile widziane:
- mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku lub ze znajomością tematyki telefonii komórkowej i internetu mobilnego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe ( od 8 zł do 9,5 zł ) + prowizje+ konkursy,
- możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia,
- bezpłatne szkolenia i kursy,
- opiekę trenerską przez cały czas pracy,
- jasną ścieżkę kariery i awansów,
- stabilne zatrudnienie.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Wrzesien, 2013  12:59

Identyfikator: 476709

Wyświetleń: 2852