Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds.Telefonicznej Obsługi Klienta

Siedlce, Siedlce,

Obowiązki:
&#8226; nawiązywanie kontaktów z innymi firmami w imieniu naszych klientów, umawianie spotkań handlowych
&#8226; dbanie o dobry wizerunek firmy oraz relacje z klientami firmy, m.in. poprzez kontakt mailowy i telefoniczny,
&#8226; bieżące wsparcie przy realizacji poszczególnych projektów.

Wymagania:
&#8226; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność,
&#8226; rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
&#8226; umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę (praca poniedziałek &#8211; piątek w godz. 8-16)
&#8226; stałe wynagrodzenie podstawowe,
&#8226; atrakcyjny system premiowy,
&#8226; udział w szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych, - pracę w młodym, dynamicznym zespole,
&#8226; możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Mile widziane osoby niepełnosprawne

CV prosimy przesyłać na adres: j.pohl@eurekagroup.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Listopad, 2016  12:36

Identyfikator: 598865

Wyświetleń: 2142