Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Telefoniczny ds. umawianie spotkań

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Progres HR

to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, szkoleń oraz rekrutacji stałych. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z blisko 450 firmami na terenie całego kraju dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Call Center - umawianie spotkań. Od zaraz.
Miejsce pracy: Łódź

Jeżeli chcesz pracować w zgranym zespole,

uczestniczyć w ciekawych szkoleniach,

opanować techniki profesjonalnego kontaktu z Klientem..

...dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

realizowanie projektów związanych z umawianiem klientów indywidualnych na prezentacje handlowe

Jeżeli chcesz...

&#183; zdobywać doświadczenie, dzięki któremu Twoja kariera nabierze tempa,

&#183; doskonalić swój warsztat pracy w call center, gdzie otrzymasz indywidualne wsparcie szkoleniowe,

&#183; pracować w przyjaznej atmosferze w dogodnej lokalizacji,

&#183; mieć gwarantowaną stawkę godzinową + prowizje.

Dołącz do naszego zespołu!

Idealny profil Kandydata:

osoba nastawiona na rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

dyspozycyjna w godzinach 8.00 &#8211; 15.00 lub 15.00 &#8211; 20.00,

osoba otwarta, komunikatywna, z dobrą dykcją i miłym głosem.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Sierpien, 2013  16:13

Identyfikator: 475206

Wyświetleń: 2501