Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie og這szenie

Konsultant Telefoniczny W Szkole J呅ykowej

(Krak闚,Nowa Huta, Krak闚, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Konsultant telefoniczny
Opis stanowiska:

&#8226; Budowanie bazy kontaktowej do os鏏 potencjalnie zainteresowanych
us逝gami naszej Firmy
&#8226; Telefoniczne przedstawianie oferty us逝g
&#8226; Nak這nienie klient闚 do zainteresowania wsp馧prac
&#8226; Mailowe wys豉nie oferty, um闚ienie spotkania
&#8226; Telefoniczna obs逝ga Klient闚
&#8226; Realizacja cel闚 sprzeda穎wych

Wymagania:

&#8226; ζtwo嗆 prowadzenia rozm闚 telefonicznych
&#8226; Umiej皻no軼i sprzeda穎we
&#8226; Do鈍iadczenie w sprzeda篡 telefonicznej
&#8226; Dyspozycyjno嗆
&#8226; Umiej皻no嗆 pracy pod presj czasu
&#8226; Pewno嗆 siebie, mi造 g這s i swoboda wypowiedzi b璠 dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; Wsp馧prac z m這dym, dynamicznym i kole瞠雟kim zespo貫m
&#8226; Wynagrodzenie sta貫 + dodatkowo premie
&#8226; Mo磧iwo嗆 zdobycia do鈍iadczenia i rozwoju zawodowego

CV prosz wysy豉 na mail krakow@cel.com.pl

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl