Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Konsultant Telefoniczny W Szkole JÊzykowej

Kraków,Nowa Huta, Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Konsultant telefoniczny
Opis stanowiska:

&#8226; Budowanie bazy kontaktowej do osób potencjalnie zainteresowanych
us³ugami naszej Firmy
&#8226; Telefoniczne przedstawianie oferty us³ug
&#8226; Nak³onienie klientów do zainteresowania wspó³prac±
&#8226; Mailowe wys³anie oferty, umówienie spotkania
&#8226; Telefoniczna obs³uga Klientów
&#8226; Realizacja celów sprzeda¿owych

Wymagania:

&#8226; £atwo¶æ prowadzenia rozmów telefonicznych
&#8226; Umiejêtno¶ci sprzeda¿owe
&#8226; Do¶wiadczenie w sprzeda¿y telefonicznej
&#8226; Dyspozycyjno¶æ
&#8226; Umiejêtno¶æ pracy pod presj± czasu
&#8226; Pewno¶æ siebie, mi³y g³os i swoboda wypowiedzi bêd± dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; Wspó³pracê z m³odym, dynamicznym i kole¿eñskim zespo³em
&#8226; Wynagrodzenie sta³e + dodatkowo premie
&#8226; Mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia i rozwoju zawodowego

CV proszê wysy³aæ na mail krakow@cel.com.pl/

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 22 Kwiecien, 2013  13:32

Identyfikator: 454487

Wy¶wietleñ: 2757

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. konsultant klientów biznesowych Grupa Telekomunikacja Polska
  2. Konsultant finansowy
  3. Konsultant O¦wiatowy
  4. Szkolenia, Kursy, Warsztaty, Edukacja, Pu³awy Lubelskie
  5. Szkolenia Bhp