Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Konsultant Telefoniczny Dzia£u Obs£ugi Klienta

Kalisz, Ostrów Wielkopolski,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

miejce pracy: Kalisz

Opis stanowiska:

telefoniczny kontakt z klientem,
zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagania:

³atwo¶æ nawi±zywania kontaktów,
podstawowa znajomo¶æ obs³ugi komputera,
umiejêtno¶æ pracy w zespole,
komunikatywno¶æ,
mi³y g³os przez telefon,
zaanga¿owanie,
pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,
mi³± atmosferê i warunki pracy,
mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego i awansu,
profesjonalne szkolenia,
atrakcyjny system prowizyjny, uzale¿niony od efektów pracy,
niezbêdne narzêdzia pracy.

W temacie e-maila proszê wpisaæ: Konsultant telefoniczny. Imiê nazwisko

Aplikacje prosimy przesy³aæ na adres mailowy:
rekrutacja.kalisz@eco-vital.pl/

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przes³anie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z pó¼n. zm.) wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 22 Pazdziernik, 2013  13:47

Identyfikator: 483497

Wy¶wietleñ: 2731

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. konsultant klientów biznesowych Grupa Telekomunikacja Polska
  2. Konsultant finansowy
  3. Konsultant O¦wiatowy
  4. Konsultant ds indywidualnych planów emerytalnych
  5. Konsultant ds. sprzedazy