Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Ds. Telefonicznej SprzedaŻy- Warszawa

Warszawa, Warszawa,

Polski Prąd SA to niezależny sprzedawca energii elektrycznej działający na terenie całej Polski. Naszą firmę tworzą osoby z pasją i doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii.

Obecnie do Naszego zespołu, poszukujemy, osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI
KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa(Mokotów)

Opis stanowiska:

-Telefoniczna sprzedaż produktów do Klientów Biznesowych.
-Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
-Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
-Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.
-Bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki.
-Motywacji, entuzjazmu, energii i zaangażowania w pracę.
-Obsługa pakietu MS Office.

Co zyskasz ?

-Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę zlecenie.
-Rozwój i podnoszenie kwalifikacji dzięki szkoleniom.
-Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne.
-Interesującą pracę dającą możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
-Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.
-Gwarantujemy narzędzia do pracy np.: bazę firm, komputer, telefon
-Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie Cv na adres: praca@polskiprad.pl/ wpisując w tytule maila nazwę stanowiska.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Lipiec, 2014  11:19

Identyfikator: 513863

Wyświetleń: 2483