Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

International Business Development Manager

Warszawa, Warszawa,

Nasz Klient to dynamicznie działająca firma, której działalność polega na budowaniu struktur sprzedaży i obsługi klienta w modelach outsourcingowych. Z jego rozwiązań korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju.
Z powodu prężnego rozwoju firmy &#8211; nawiązanie współpracy z największą na światowym rynku firmą IT - poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy Warszawa &#8211; Ursynów

Zakres obowiązków:

Realizacja przyjętych planów sprzedażowych
Monitorowanie i raportowanie podległego projektu
Odpowiedzialność za optymalizację procesów biznesowych
Monitorowanie jakości i poziomu pracy podległych pracowników
Ścisła współpraca z kluczowym partnerem oraz działami wspierającymi

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (stały kontakt z partnerem zagranicznym
Doświadczenie w zarządzaniu projektami sprzedażowymi B2B (min. 3 lata); mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi
Samodzielność, elastyczność w działaniu, kreatywność, myślenie analityczne
&#8211;poparte konkretnymi doświadczeniami w budowaniu procesów sprzedażowych
Umiejętność sprawnego poruszania się pomiędzy różnymi jednostkami w organizacji (IT,
Szkolenia, Rekrutacja, Kadry, Księgowość, Administracja)
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 30 os.)
Udokumentowane doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i osiąganiu (przekraczaniu) targetów
Zdolność myślenia strategicznego, oraz zdolność wprowadzania zmian
Udokumentowana umiejętność zarządzania jednocześnie kilkoma projektami, przy zwracaniu uwagi na szczegóły
Umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia i osiągania wyników
Umiejętność poszukiwania i realizowania rozwiązań biznesowych, jak również gotowość do niestandardowych działań
Dojrzałość i odpowiedzialność biznesowa
Nastawienie na sukces
Umiejętności negocjacyjne
Gotowość do wyjazdów służbowych
Znajomość rynku reklamy online będzie zaletą

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Zdobycie doświadczenia w realizacji prestiżowego projektu branży internetowej
Współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie
Rozwój zawodowy i osobisty
Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17/10-18,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl/
Telefon kontaktowy: 022 862 72 50
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK12IBAR

Dziękujemy za umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Grudzien, 2012  14:41

Identyfikator: 432270

Wyświetleń: 14446