Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec

Siedlce, Siedlce,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Handlowiec
Główne obowiązki:
&#8226; Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami.
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów.
&#8226; Prezentacja produktów i usług firmy..
&#8226; Sporządzanie ofert i zapytań.
&#8226; Posprzedażowa obsługa klienta.
Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku.
&#8226; Stałe wynagrodzenie
&#8226; Atrakcyjny system prowizyjny
&#8226; Wsparcie i pomoc podczas okresu próbnego.
&#8226; Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze.
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Wymagania:
&#8226; Zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na zadowolenie klienta.
&#8226; Łatwość nawiązywania kontaktów.
&#8226; Sumienność, dokładność.
&#8226; Dobra organizacja pracy.
&#8226; Znajomość obsługi komputera.

Mile widziane osoby niepełnosprawne

CV prosimy przesyłać na adres: j.pohl@eurekagroup.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Listopad, 2016  12:40

Identyfikator: 598866

Wyświetleń: 2276