Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Telemarketing / Call center
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta T-Mobile

(Rzeszów, Rzeszów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Doradca Klienta

Firma OCSA Sp. z o.o. to młoda, lecz dynamicznie rozwijająca się spółka współpracująca z siecią T-mobile. Firmę tworzą ludzie w tym przypadku jest to zespół młodych, ambitnych, pogodnych, kreatywnych ludzi, dbających, o jakość świadczonych usług, ale też o atmosferę w Pracy. Pragniemy, aby wszyscy przychodzący do naszej firmy mogli się w niej dobrze czuć. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność o nowe projekty, produkty oraz nowe lokalizacje w kraju.

Poszukujemy pracowników nie tylko na stanowiska sprzedażowe, ale ze względu na dynamikę rozwoju potrzebujemy również kandydatów na stanowiska zarządzające oraz administracyjne.

Pracę oferujemy w trybie stałym lub dodatkowym. Możliwość podjęcia pracy na okres wakacji

Zapraszamy do pierwszej pracy a może zwiążemy się ze sobą na dłużej niż okres wakacji

Opis stanowiska:
&#8226; telefoniczna obsługa Klientów
&#8226; sprzedaż usług
Wymagania:
&#8226; obsługa komputera
&#8226; nienaganna dykcja i miły głos
&#8226; umiejętność pracy w zespole
&#8226; kultura osobista

Oferujemy:
&#8226; elastyczny grafik pracy (dostosowany do grafika zajęć na uczelni)
&#8226; wolne weekendy
&#8226; pakiet szkoleń wdrażających
&#8226; wsparcie merytoryczne
&#8226; możliwość wyboru sposobu wynagrodzenia godzinowe lub prowizyjne
&#8226; przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce Pracy:
Rzeszów województwo podkarpackie

Czekamy na CV do 31.05.2013 na adres : rekrutacja.rzeszow@ocsa.pl