Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Coach/Trener Sprzeda¿owy

Pszczyna, Pszczyna,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

IMAR Service Group (nr rej.114) Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego klienta Orange Customer Service poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna
T/01/15

Zadania:
&#8226;Bie¿±cy monitoring pracy z doradcami,
&#8226;Poprawa jako¶ci pracy doradców,
&#8226;Praca z zespo³em sprzeda¿owym,
&#8226;Coaching doradców
&#8226;Motywowanie do realizacji celów sprzeda¿owych
&#8226;Organizacja szkoleñ sprzeda¿owych
&#8226;Tworzenie akcji wpieraj±cych sprzeda¿
&#8226;Wspó³odpowiedzialno¶æ za realizacjê celów wydzia³u

Wymagania:
&#8226;do¶wiadczenie w obs³udze klienta/sprzeda¿y
&#8226;znajomo¶æ technik sprzeda¿owych
&#8226;znajomo¶æ excela,
&#8226;do¶wiadczenie w uczeniu innych,

Oferujemy:
&#8226;atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226;mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia i rozwoju w renomowanej firmie,
&#8226;pracê w zgranym zespole,
&#8226;umowê o pracê.

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie aplikacji na adres:
biuro@imar.com.pl/

Prosimy o podanie w temacie e-maila numeru referencyjnego.

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Og³oszenie dodane: Wtorek, 27 Styczen, 2015  10:20

Identyfikator: 536826

Wy¶wietleñ: 3566

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶