Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Fizjoterapeuta

Gdynia - Orłowo, Gdynia,

Physio Sport jest rozwijającym się gabinetem profesjonalnej i skutecznej fizjoterapii. Stawiamy na nowoczesność i stałe doskonalenie naszych kwalifikacji. Obecnie poszukujemy do współpracy wykształconego fizjoterapeutę, który będzie uzupełniał naszą kadrę.
Wymagania:
- wykształcenie min. licencjat (studia medyczne, kier. fizjoterapia);
- doświadczenie w pracy z pacjentami;
- znajomość obsługi urządzeń do fizykoterapii;
-mile widziane ukończenie co najmniej jednego z podanych kursów: techniki tkanek miękkich (wg Ciechomskiego)terapia manualna, PNF, Mc Kenzie, Kinesiotaping, Bobath lub inne;
- chęć do stałego podwyższania swoich kwalifikacji;
-uczciwość, punktualność, dokładność, wysoka kultura osobista;

Obowiązki:
-praca z pacjentami ortopedycznymi;
-realizacja programu rehabilitacji;
- obsługa urządzeń do fizykoterapii;
-dbanie o stanowisko pracy;

Oferujemy:
Praca w elastycznych godzinach, 5 dni w tygodniu (pn-pt);
Rodzaj umowy do negocjacji;
Praca z bardzo wykwalifikowaną kadrą;
Terminowe rozliczenia.

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy.
Do dokumentów aplikacyjnych proszę dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Physio Sport. z siedzibą w Gdyni.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Listopad, 2013  10:33

Identyfikator: 488000

Wyświetleń: 3665