Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię pielęgniarkę/ pielęgniarza na kolonię zuchową.

(Drogomyśl, Cieszyn, )

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki medycznej nad uczestnikami i kadrą kolonii, prowadzenie rejestru udzielonych porad, wydanych leków oraz rejestru wypadków, pobieranie próbek żywności oraz wykonywanie innych poleceń kierownika wypoczynku.

Wymagania: prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza aktualne badania sanepidowskie.

Termin: 29.06.2015. - 12.07.2015
Miejsce: Baza harcerska "Beskidzka Koliba", Drogomyśl, pow. cieszyński, gm. Strumień.
Uczestnicy: ok. 40 dzieci w wieku 7 - 10 lat.
Umowa zlecenie, wynagrodzenie do ustalenia.
Kontakt: hufiec@cieszyn.zhp.pl lub 797 764 946 (tylko po godzinie 15:30)

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl