Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik farmacji do sprzedaży internetowej apteka

(Kraków, Kraków, )

Apteka internetowa z siedzibą w Krakowie zatrudni Technika Farmacji do obsługi portalu aukcyjnego i sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:
Tworzenie ofert sprzedażowych w sklepie internetowym oraz na portalu aukcyjnym
Wprowadzanie produktów, ich opisywanie oraz nadzór nad zawartością sklepu internetowego/aukcyjnego
Wystawianie wskazanych przedmiotów na portalach aukcyjnych
Nadzór nad wystawionymi aukcjami i ich wznawianie
Przygotowywanie nowych produktów do wystawienia na aukcjach i w sklepie on-line (podstawowa obróbka zdjęć, znajdowanie i tworzenie opisów )
Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
Obsługa procesu wysyłki produktów do klientów - przygotowywanie, obsługa oraz nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych/kurierskich,
Udzielanie informacji zgodnie z polityką firmy w zakresie Obsługi Klientów
Dbałość o realizowanie zleconych zadań w zakresie wystawiania,wznawiania,wszelkich zmian na aukcjach internetowych

Wymagania
dobra znajomość obsługi komputera (mile widziane doświadczenie w obsłudze programów komputerowych min. pakietu MS Office ,
zdolność szybkiego zapamiętywania nowych informacji,
komunikatywność,
kreatywność,
umiejętność pracy pod presją czasu,
łatwość nawiązywania kontaktów.
Mile widziana osoba z grupą inwalidzką

Oferujemy:
pracę w miłym i dynamicznym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie ,
możliwość rozwoju zawodowego,
dobrą atmosferę w firmie,
niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres info@av.pl