Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Technik Farmaceutyczny - Starogard Gdański

Starogard Gdański, Starogard Gdański,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Technik Farmaceutyczny
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zakres obowiązków:
-obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy,
-kontrola i realizacja recept,
-wykonywanie leków recepturowych
-monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie

Oczekujemy:
-wykształcenia farmaceutyczne,
-otwartość na pacjenta i chęć pomocy,
-orientacji na osiąganie postawionych celów,
-zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-znajomości programu Kamsoft

Naszym Pracownikom oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o najwyższe standardy,
-atrakcyjny system finansowy (podstawa i premia)
-możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
- pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
-dodatkowe ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: i.choromanska@ap.info.pl/ z dopiskiem Technik_StarogardGdanski , tel. 607-466-004

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Listopad, 2016  10:58

Identyfikator: 598117

Wyświetleń: 2412