Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Stała praca dla pielęgniarek w Niemczech

(Niemcy , Chełm, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

TTM Healthcare - firma przyjazna kandydatom
zaprasza wszystkie osoby chcące rozpocząć karierę zawodową w Niemczech na stanowisku:

Pielęgniarka/examinierte Krankenschwester

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Kurs niemieckiego medycznego w Warszawie i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej gratis!

Opis stanowiska pracy:
Praca na odziałach anestezjologii i intensywnej terapii, na wielospecjalistycznych salach operacyjnych oraz salach pooperacyjnych i wybudzeniowych, na odziale opieki palliatywnej i długoterminowej, na oddziale chirurgicznym, wewnętrznym oraz na oddziale dziecięcym

Oferujemy:
&#8226;Stabilne zatrudnienie &#8211; umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
&#8226;Wynagrodzenie według obowiązującego taryfikatora, uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
&#8226;Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie chorobowe, zdrowotne, zasiłek na dzieci itd.)
&#8226;Dodatki za pracę w niedziele, święta, płatne nadgodziny, &#8222;trzynastą&#8221; pensję
&#8226;Pracę w systemie zmianowym
&#8226;Nieodpłatną pomoc w procesie uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech oraz w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej z niemieckim pracodawcą
&#8226;Możliwość zamieszkania w apartamentach przy klinice na preferencyjnych warunkach
&#8226;Pomoc w relokacji do Niemiec oraz w spełnieniu wszelkich formalności
&#8226;Stała opieka polskich koordynatorów

Wymagania:
&#8226;Wykształcenie pielęgniarskie (magister/licencjat pielęgniarstwa/ tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym)
&#8226;Aktualne prawo wykonywania zawodu
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - minimum poziom B1/B2
&#8226;Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres
&#8226;Mile widziane doświadczenie zawodowe
&#8226;Sumienność i odpowiedzialność
&#8226;Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
sandra.gozdz@ttmhealthcare.com
Tel. 22 252 16 72

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Kwiecien, 2013  14:59