Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja

Przedstawiciel Farmaceutyczno-medyczny W Województwie Łódzkim

(Województwo Łódźkie, Łódź, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma FLOpharma Sp. z o.o., dystrybutor wyrobów medycznych marek: JELID, ProtechDry, PremenoDuo, Vagiwell.

W związku z rozszerzaniem działalności, poszukujemy do współpracy ambitne i otwarte osoby, mile widziani absolwenci chcący się rozwijać na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNO-MEDYCZNY w Województwie Łódzkim

Zakres obowiązków:
Realizacja planów sprzedaży;
Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terytorium;
Kształtowanie wizerunku firmy i produktów.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania długoterminowych, pozytywnych relacji;
Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
Samodzielność i elastyczność działania;
Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
Ważne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu &#8211; warunek konieczny;
2 letnie doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
Znajomość sieci aptecznych i hurtowni farmaceutycznych na podległym obszarze będzie dodatkowym atutem;
Doświadczenie we współpracy z aptekami i lekarzami (znajomość specjalistów w dziedzinie ginekologii, urologii lub onkologii będzie dodatkowym atutem).
Gotowość do założenia działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w młodej, nastawionej na rozwój organizacji;
Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Aplikacje w formie CV proszę przesyłać pod adresem: kariera@flopharma.pl

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych FLOpharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-662), przy ulicy Świeradowskiej 47, oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych na rzecz podmiotów powiązanych z Administratorem Danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.&#8221; Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl