Polska Darmowe Ogłoszenia

Przedstawiciel Farmaceutyczno-medyczny W Województwie Łódzkim

Województwo Łódźkie, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma FLOpharma Sp. z o.o., dystrybutor wyrobów medycznych marek: JELID, ProtechDry, PremenoDuo, Vagiwell.

W związku z rozszerzaniem działalności, poszukujemy do współpracy ambitne i otwarte osoby, mile widziani absolwenci chcący się rozwijać na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNO-MEDYCZNY w Województwie Łódzkim

Zakres obowiązków:
Realizacja planów sprzedaży;
Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami na powierzonym terytorium;
Kształtowanie wizerunku firmy i produktów.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania długoterminowych, pozytywnych relacji;
Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
Samodzielność i elastyczność działania;
Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
Ważne prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu &#8211; warunek konieczny;
2 letnie doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
Znajomość sieci aptecznych i hurtowni farmaceutycznych na podległym obszarze będzie dodatkowym atutem;
Doświadczenie we współpracy z aptekami i lekarzami (znajomość specjalistów w dziedzinie ginekologii, urologii lub onkologii będzie dodatkowym atutem).
Gotowość do założenia działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w młodej, nastawionej na rozwój organizacji;
Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy;
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Aplikacje w formie CV proszę przesyłać pod adresem: kariera@flopharma.pl/

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych FLOpharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-662), przy ulicy Świeradowskiej 47, oraz ich przetwarzanie w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych na rzecz podmiotów powiązanych z Administratorem Danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o nazwie i adresie siedziby administratora danych, celu ich zbierania, a także o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.&#8221; Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Listopad, 2015  10:33

Identyfikator: 568887

Wyświetleń: 3938