Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Proste kroki do sukcesu z Medical Care Solutions

(Kraków, Kraków, )
Proste kroki do sukcesu z Medical Care Solutions


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


Medical Care Solutions UK Ltd to dynamicznie rozwijająca się firma w Europie, która organizuje i coraz bardziej zdecydowanie wyznacza nowe standardy na medycznym rynku usług zatrudnienia personelu medycznego. W chwili obecnej jesteśmy liderem wśród firm i organizacji medycznych na Polskim i Europejskim rynku pracy i usług w branży ochrony zdrowia. Od dłuższego czasu dbamy o to, by zapewniać personelowi medycznemu godziwe warunki zatrudnienia z satysfakcjonującym wynagrodzeniem, a naszym przyszłym pacjentom umożliwić najwyższy poziom opieki medycznej, świadczony w wyselekcjonowanych Klinikach, Szpitalach, Domach Zdrojowych i Opieki Długoterminowej oferujących wysoką jakość usług w nowoczesnych i komfortowych warunkach.

Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów czy opiekunów medycznych dotyczą zarówno stałego zatrudnienia, jak również kilkumiesięcznych kontraktów w placówkach medycznych Unii Europejskiej. Nie trzeba więc od razu emigrować, aby móc pracować i zarabiać zgodnie ze standardami obowiązującymi w krajach Europy Zachodniej.

Współpraca z zagranicznymi placówkami partnerskimi to szansa na międzynarodową wymianę wiedzy, doświadczeń oraz świadczonych usług medycznych. Delegowanie personelu medycznego odbywa się na dogodnych warunkach finansowych. MCS UK Group stara się zapewnić kompleksowe wsparcie prawne, administracyjne oraz inne wymagane w tych przypadkach. http://medicalcaresolutions.org »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl