Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla lekarza anestezjologa

(Jarocin, woj. wielkopolskie, Jarocin, )

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta &#8211; NZOZ "Szpital Powiatowy w Jarocinie&#8221; poszukuje

Lekarza - anestezjologa

Lokalizacja: Jarocin, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska
- praca na stanowisku Kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii lub na stanowisku Asystenta na tym oddziale

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o kontrakt lub o umowę o pracę lub mieszany system wynagrodzenia
- możliwość pełnienia dodatkowych dyżurów w oddziale, SOR, Zespole Wyjazdowym &#8222;S&#8221;
- możliwość rozwoju zawodowego i naukowego pod kierunkiem dr hab. n. med. Jacka Piątka &#8211; profesora uczelnianego i wykładowcy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
- wsparcie Szpitala przy robieniu nadspecjalizacji i podnoszeniu kwalifikacji
- urlop szkoleniowy
- elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do innych zajęć Kandydata)
- możliwość udostępnienia pomieszczeń Szpitala na prywatny gabinet lekarski
- gratyfikacje za dodatkowe umiejętności (USG, umiejętność prowadzenia pacjentów z bólem przewlekłym)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rekompensaty kosztów dojazdu
- przyjazne środowisko pracy
- pomoc w uzyskaniu mieszkania

Wymagania:
- posiadanie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Termin rozpoczęcia pracy &#8211; jak najszybciej

Opis placówki:
Jest to nowoczesny szpital o stabilnej sytuacji finansowej. Posiada kilka oddziałów: m.in. Szpitalny Oddział Ratunkowy, oddział chorób wewnętrznych, kardiologiczny, położniczo ginekologiczny, chirurgiczny. Szpital posiada także nowy, dobrze wyposażony blok operacyjny z dwoma salami operacyjnymi, ramieniem C i salą cięć, pracownię USG, RTG, TK i pracownię endoskopii.

CV prosimy przesyłać jak najszybciej na adres rejestracja@neshealthcare.pl

Prosimy dodać klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

NES Healthcare jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 5-letnim doświadczeniem w Polsce.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 23 Kwiecien, 2012  11:38