Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca - Technik ortopeda

Koszalin, Koszalin,

Szczecińska firma powstała w 1992 roku poszukuje pracownika na stanowisko
TECHNIK ORTOPEDA
Forma zatrudnienia: - umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia &#8211; etat
Ilość miejsc: 2
1 osoba na oddział w Szczecinie, 1 osoba na oddział w Koszalinie.

Oferujemy:
praca w stabilnej finansowo formie, w energicznym, przyjaznym zespole
atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze na czas
szkolenia

Wymagania i obowiązki:
dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
osoba widząca przyszłość w zawodzie
osoba ze zmysłem artystycznym i zdolnościami manualnymi
planowanie i realizowanie zadań związanych z zaopatrzeniem pacjenta w przedmioty ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny
współuczestnictwo we wczesnym usprawnianiu narządu ruchu pacjenta z protezą kończyny
produkcja protez kończyn oraz aparatów ortopedycznych
umiejętne wykonywanie czynności należących do technika ortopedy
mile widziane osoby z doświadczeniem

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt wysyłając (CV) na biuro@protmed.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Czerwiec, 2014  14:09

Identyfikator: 509100

Wyświetleń: 4286