Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie poszukiwana Opiekunka do starszej Pani w Schwaigu

(Schwaig, Skawina, )
Pilnie poszukiwana Opiekunka do starszej Pani  w Schwaigu

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Opiekunka osób starszych w Niemczech

Początek pracy: 14.12.2012

Miejsce: Schwaig

Do opieki jest starsza pani, która samodzielnie się porusza i cierpi na lekka demencję. Pacjentka jest osobą komunikatywną.

Zadania:
-Zapewnienie opieki osobie podopiecznej
-Wykonywanie codziennych czynności.

Wymagania:
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Gotowość do pracy w Święta Bożego Narodzenia
- Miłe usposobienie

Oferujemy:
- Legalną pracę w Niemczech
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek świąteczny
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Ubezpieczenie
- Zwrot kosztów podróży
- Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec.

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego e-mail: opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).