Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pielęgniarka , pielęgniarz do pracy w domach opieki

Południowe Niemcy, Sanok,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pielegniarka / pielegniarz
Do pracy w domu opieki

Miejsce pracy &#8211; południowe Niemcy
Zatrudnienie na 100% etatu,
38,5 godzin w tygodniu
Zakwaterowanie: hotel pracowniczy.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- gotowość do wyjazdu za granice na minimum 6 miesiecy
- podstawowa znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach, bezposrednio z niemieckim pracodawca
- Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
- 27 &#8211; 33 dni roboczych urlopu
- rożne inne dodatki za prace w nocy, niedziele i święta, nadgodziny, itd.
- dobry klimat w miejscu pracy
- wynagrodzenie do nostryfikacji: 1800 euro brutto + dodatki
-wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.100 do 2.220 euro brutto + dodatki
- polskojęzyczni opiekunowie ułatwiający załatwienie wszystkich formalności z pracodawcą
- pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
- pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.
Prosimy o przeslanie wstepnej aplikacji .

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2011  08:52

Identyfikator: 360785

Wyświetleń: 4904