Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Służba zdrowia - Farmacja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pielęgniarka/Pielęgniarz,praca w Norwegii (8800-20000 PLN )

(Norwegia, Chełm, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pielęgniarka-Pielęgniarz, praca w Norwegii
(min.8800-max.20000 PLN / miesiąc)

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.
Nr Licencji: 13917

Oferujemy:
&#8226; Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) w najgorszych miesiącach gwarantowane 19500 NOK brutto (8800 PLN),
&#8226; Kontakt przez 7 dni w tygodniu,
&#8226; Minimalną kwotę zarobków gwarantowaną przez pracodawcę: 8800PLN miesięcznie,
&#8226; Kurs językowy przed wyjazdem,
&#8226; Mieszkanie i GWARANCJE zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
&#8226; Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem,
&#8226; W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
&#8226; Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
&#8226; Kontrakt 27 miesięcy,
&#8226; Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni,
&#8226; Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu,
&#8226; Wyjazd przed wakacjami 2017, szybciej jeśli opanujesz język,
&#8226; Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:
Obowiązkowe:
&#8226; Wykształcenie kierunkowe - certyfikowana pielęgniarka lub położna,
&#8226; Chęć wyjazdu do Norwegii,
&#8226; Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
&#8226; Niekaralność.
Mile widziane:
&#8226; Prawo jazdy kategorii B,
&#8226; Życzliwość w stosunku do innych ludzi.

Obowiązki:
&#8226; Pomoc medyczna, Opieka,
&#8226; Przestrzeganie grafiku pracy,
&#8226; Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Zarobki:
&#8226; 200 NOK za 1h pracy
&#8226; + 56 NOK za każdą godzinę nocną,
&#8226; + 50 NOK za każdą godzinę w weekend,
&#8226; + 133% dodatku za prace w święta,
&#8226; + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę,

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położnych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

Zainteresowanych, prosimy o kontakt:
E-mail: a.debowska@openeu.pl
Tel: 535367743 lub 667146368, Aleksandra Dębowska.
www: http://openeu.pl/

CV prosimy wysyłać na adres mailowy a.debowska@openeu.pl, w aplikacji prosimy zawrzeć: Imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.
Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma, możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917
Adres centrali: Gryfa Pomorskiego 50a/5, Gdynia, 81-572.
Lokalizacje agentów: Gdynia, Gdańsk, Kraków, Białystok, Łódź, Bydgoszcz.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Wrzesien, 2016  22:38

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl